Капітан «Севастополя» Олександр Ковпак поділився своїми враженнями після матчу проти «Карпат».
- Матч вийшов важким. «Карпати» виглядали свіжіше. Потрібно це визнати. Наша команда прокинулася десь у другій половині другого тайму... Був непоганий момент, але не пощастило. Тим не менше, вважаю, що «Карпати» заслужено перемогли.
- Атмосфера в Криму не заважає підготовці команди?
- Ні, заважає інше. Люди роблять якийсь незрозумілий ажіотаж навколо всього цього. Адже по суті, нічого не відбувається. Страждаємо тільки ми і наші вболівальники, які позбавлені футболу. Сподіваємося, що наступного тижня все повернеться в кращу сторону.
- Якщо уявити, що «Севастополь» зобов'яжуть виступати в російській Прем'єр-лізі, ви готові змінити громадянство?
- Поки взагалі ніхто нічого не знає. Напевно, це питання вирішуватиме керівництво. Що стосується моєї позиції, то я точно не збираюся змінювати громадянство.
- Як оціните вчинок львівських фанатів, який приєдналися до севастопольських друзів в гостьовому секторі?
- Хочу подякувати їм. Також висловлюю подяку всім тим, хто був присутній на матчі. Ці люди показали, що у нас єдина країна. У мене до них велика повага. Це дорогого коштує.
Олександр Ковпак: «Уболівальники «Карпат» довели, що у нас єдина країна»
Капітан «Севастополя» Олександр Ковпак поділився своїми враженнями після матчу проти «Карпат».