Слідом за заявою захисника «Дніпра» Артема Федецького, що він не є вегетаріанцем, редакція 1927 дізнається доволі цікаву інформацію.
Півзахисник «біло-синіх» Роман Безус став вегетаріанцем! Ми маємо два фото – одне кількарічної давнини, де Безус все ще був «всеїдним» (ліворуч на фото), інше – коли став прихильником вегетаріанства (праворуч на фото).
Вітаємо Романа зі свідомим вибором і чекаємо на його коментар про те, що спонукало його до подібного важливого кроку.
