Рева: «Лише Бойко може сказати - спеціально він так вилітав чи міг прибрати коліно»

Динамо Київ 1 Квітня, 06:03 1051
Рева: «Лише Бойко може сказати - спеціально він так вилітав чи міг прибрати коліно»  | 19-27
Екс-воротар «Динамо» Віталій Рева - про інцидент за участю Бойка і Гусєва.

Екс-воротар «Динамо» Віталій Рева - про інцидент за участю Бойка і Гусєва.

«Хотілося б звичайно, щоб матч пройшов без ось такого жахливого епізоду, і щоб Бойко під час стрибка ногу прибрав, але з воротарського точки зору начебто як і не треба в таких ситуаціях ногу прибирати. Однак, коли голкіпер йде на вихід з коліном, то це нормальне явище», - сказав Рева.

«Чи винен Бойко, чи міг він піти встик не так ... це дуже складне питання. По-перше, я знаю добре і Дениса, і Олега, по-друге я теж був воротарем».

«Епізод, повторюся, страшний і неприємний, але звинувачувати когось ... не можу. Я можу сказати інше, коли так само б'ють воротарів, то, чомусь, на це арбітри не особливо реагують. Хіба що коли трапляються нещасні випадки або смерть, як сталося з Перхуном».

«Цей епізод, це питання можна розглядати і розбирати, і намагатися аналізувати з різних сторін, але відповісти на нього може тільки одна людина - Денис Бойко. Тільки він може сказати, що спеціально він так вилітав чи міг прибрати коліно. За законами воротарського мистецтва, воротар повинен йти з коліном на вихід. Але якщо воротар йде на вихід і бачить, що може навмисне завдати травми гравцеві іншої команди - все зрозуміло. Я проти насильства на футбольному полі».