Півзахисник «Дніпра» Артем Федецький, який разом з Джабою Канкавою і Романом Зозулею надали першу допомогу Олегу Гусєву після страшного зіткнення з воротарем «Дніпра», в інтерв’ю «Советского спорта» розповів, як усе було.
- Під час гри не помітив, що сталося щось серйозне, - розповідає Артем Федецький. - Це вже коли побачив повтор, стало страшно. Добре, що відразу підбігли до Олега. Знали, що треба робити в такій ситуації. Шкода Олега. Не скажу, що воротар діяв навмисно. Це ігровий епізод.
- До Гусєву підбігли ви, Канкава і Зозуля...
- Так. Джаба почав розтискати щелепу Олега. Я сказав, що його потрібно перевернути набік і намагався захопити язика. Олег трохи покусався. Але найголовніше - він залишився живий.
- Звідки знали, як треба діяти? Проходили інструктаж?
- Все-таки в 21 столітті живемо. Є телебачення, інтернет. Будь-хто вчинив би на нашому місці так само.
- Головний тренер «Динамо» Олег Блохін сказав, що цей епізод вплинув на його команду.
- Він вплинув не тільки на «Динамо», а й на гравців «Дніпра». Всі були в шоці. Коли дізналися, що з Олегом все нормально - трохи видихнули. Бажаємо йому якнайшвидшого повернення на поле.