«Страшно. Футбол футболом, але коли відбувається таке, передати словами свої відчуття складно. Дуже складно, - розповів голкіпер дніпропетровців. - Навіть не знаю, як все це коментувати. Та й чи треба: скільки людей, стільки й думок. Але перш ніж обговорювати цю подію, хочу знову вибачитися перед Олегом. Мої вибачення, напевно, зараз Гусєву ні до чого, але я, користуючись нагодою, бажаю йому швидкого одужання. Щоб він скоріше повернувся в стрій і продовжував радувати вболівальників».
«А щодо епізоду, в якому відбулося наше зіткнення... Виправдовуватися не стану - нічого надприроднього з цього приводу сказати не можу. Зауважу тільки, що робив свою роботу, виходив на перехоплення. Ніякого злого наміру в моїх діях не було. В інтернеті легко можна знайти відеозапис. Прокрутіть його хоча б кілька разів, як я це робив минулої ночі, і ви зрозумієте, що, виходячи, я дивився на м'яч і грав у нього. Хто б не перебував там в цю секунду - Гусєв або будь-який інший футболіст, прагнення заподіяти їм шкоду у мене не було. Це нещасний випадок. Так вийшло, що на тому місці був Олег, і я коліном влучив йому в голову».
«Момент зіткнення з Гусєвим я практично не відчув. Відштовхнувшись від землі, йшов на м'яч, і те, що при цьому зачепив Олега... Я летів назустріч на великій швидкості, Гусєв теж. Він саме відвернувся від мене, та й я дивився не на нього, а на м'яч. З боку все виглядало дуже страшно. Не дай Бог комусь опинитися учасником такого епізоду - ні на місці Олега, ні на моєму...»
«Що я відчув потім? Це був шок! Я відразу підбіг до Гусєва, зрозумів, що він без свідомості. Слава богу, він швидко отямився. Спасибі Джабі Канкаві і Ромі Зозулі - вони молодці, вчасно зорієнтувалися, перевернули Олега на спину. Зюзя (Зозуля. - Прим. джерела) засунув у рот Олега кулак, щоб він не стулив зуби і не проковтнув язика. Далі справа була за лікарями. Згадую зараз про все це і розумію, що у мене до цих пір шок. Коли бачиш людину без свідомості, це дуже страшно. Словами свої почуття я передати не можу, принаймні, зараз».
«Про те, якою мірою це вплинуло на наших суперників, судити не беруся. Перші хвилини, як я вже говорив, перебував у шоковому стані. Було страшно за Олега: як він, що з ним? Але потім зібрався з думками, тренер підбадьорив в одному моменті ще в першому таймі... Хоча наше зіткнення з Гусєвим і було ігровим епізодом, нещасним випадком, я ще довго не міг зосередитися. Але матч тривав, і всі ми були зобов'язані взяти себе в руки і довести його до кінця. Я розумів, що багато чого залежить від мене - від того, наскільки я збережу спокій і буду приймати зважені рішення. На другий тайм вдалося вийти вже більш зібраним».
«Відразу після гри я хотів зайти в гостьову роздягальню, але мене не пустили. Напевно, Олегу як раз надавали допомогу. Але потім, коли він зайшов в автобус, я заглянув, підійшов до нього і вибачився. Зрозумійте: не важливо, винен я чи діяв без злого наміру. Я завдав людині травму, і вважаю за необхідне принести вибачення. Гусєву було складно говорити, і він просто кивнув мені у відповідь. Думаю, Олег розуміє, що я не зі зла», - сказав Денис Бойко в інтерв`ю для sport-express.ua