- В атаці у «Динамо» взагалі проблеми. Потрібно з цього починати. Я про це говорив вже давно. Мені здається, що Олега Володимировича не розуміють люди або не поважають. Третього не дано. Ну що скажеш, що він якийсь дурний? Ну ніяк. Футболісти хороші підібрані. Не розуміють або не поважають. Тут третього варіанту немає, - сказав Леоненко у ефірі каналу «Футбол 1».
Віктор Леоненко: «Блохіна не розуміють або не поважають»
Екс-гравець «Динамо» та скандальновідомий футбольний експерт Віктор Леоненко в котрий раз розкритикував «динамівців».