Футбольний експерт телеканалу «2+2» Сергій Нагорняк висунув свій варіант проведення першості України з футболу. Про це він написав у своїй конференції на fcdnipro.com.
«До чемпіонату України з десятьма командами ставлюся нормально, але тільки якщо вони будуть фінансово стабільними. Проводити чемпіонат треба в чотири кола. Плюс в тому, що буде дуже багато цікавих ігор.
Я вважаю, що оптимальний варіант - це дванадцять команд. Розіграти спочатку два кола, потім перша шістка команд визначить призерів чемпіонату ще в два кола, а інші шість команд, так само в два кола, будуть вести боротьбу за виживання», - вважає Нагорняк.