На Грушевського прибрали частину барикад і почали білити колонаду стадіону

Футбол України 1 Квітня, 14:02 942
На Грушевського прибрали частину барикад і почали білити колонаду стадіону   | 19-27
Зараз на Парковій алеї працюють близько десятка комунальників ШЕУ Шевченківського району

- вантажать сміття і уламки барикад у вантажівку, частину барикади вони розібрали за допомогою екскаватора.

На Грушевського йдуть роботи з відновлення плиткового покриття. Комунальники також відмивають і білять колонаду стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, - повідомляє ЛІГАБізнесІнформ