- У неділю ви зіграли в «Ель Класіко» штату Ріу-Гранді-ду-Сул. Втомилися?
- Ні, відчуваю себе добре, - цитує Дуду Zero Hora.
- Чому ви з'явилися на полі тільки в другому таймі?
- Мені здається, це тактичний вибір тренера. Ендерсон захотів щось змінити у складі, тому я опинився на лаві запасних. Це нормальне явище у футболі. «Греміо» прoвів ряд важких ігор, тому ротація складу була невідворотною.
- Ви програли в «Ель Класіко» штату. Хлопці засмучені?
- Так, ми дуже засмутилися, адже ми були впевнені в собі, і не очікували на поразку. Команда провела відмінний перший тайм, але в другому не все виходило. Чемпіонат та Кубок Лібертадорес - це різні речі.
- Чому так вважаєте?
- У Кубку Лібертадорес у нас все дуже добре. Я не бачу жодної команди краще нашої, в тому числі серед бразильських клубів. У нас хороший підбір гравців, серед яких є і молодь, і ветерани. Я думаю, ми здатні досягти багато чого. Давайте вірити в це.
- Проте у Кубку Лібертадорес жорстка боротьба.
- Так, там є багато хороших команд. Мені дуже сподобався «Ньюеллс», вони добре грають в пас. Але я вірю в «Греміо».