У недільному матчі «Металіста» із «Шахтарем» Шуст вперше у цьому сезоні вийшов у стартовому складі харків’ян. Але відіграти йому довелося лише 14 хвилин, після чого голкіпер відчув різкий біль і попросив заміну.
У понеділок лікарі поставили голкіперові невтішний попередній діагноз – розрив м’яза передньої поверхні стегна, інформує канал «Футбол 1», посилаючись на клубну прес-службу «Металіста». Як правило, відновлення після такої травми триває близько трьох місяців.
Нагадаємо, окрім Шуста матч проти «Динамо» точно пропустить захисник «жовто-синіх» Крістіан Вільягра, який був вилучений під час тієї ж гри минулого туру із «Шахтарем».