Відомий телекоментатор Віктор Вацко у своїй прес-конференції на matchday.com.ua відповів на питання з приводу Олега Блохіна та гри «Динамо» в другому півколі.
- Вікторе, я дивуюся, чому Ви намагаєтеся захистити цього нездару (про Олега Блохіна - ред). Я можу лише припускати, що це ваш кумир, як футболіст, а як тренера Ви з ностальгією згадуєте ЧС-06. Давайте краще дивитися правді в очі. Від Вас ніколи не почуєш, що Блохін не справляється зі своїм завданням і його варто відправити у відставку. Та ні, завжди якісь «відмазки» для нього шукаєте. Влітку були куплені висококласні футболісти, він говорив, що відповідає за них головою, що покупки його повністю влаштовують. І що ми маємо: де Ленс, де Бельханда, де Драгович? Чому той же Мехмеді та Раффаель вдало виступають в БЛ, а в ДК вони не знадобилися?
- Давайте дивитися правді в очі. Вона полягає в тому, що я не є прихильником радикальних, необдуманих, неаргументованих публічних фраз або дій. Зараз можна говорити про що завгодно, але якщо в травні «Динамо» буде на 1-2-му місці в чемпіонаті - а такий варіант ще цілком реальний - як тому ж Блохіну в очі дивитися ? За слова ж потрібно відповідати. Щодо придбань. Про них Блохіну питання може ставити лише президент - це його гроші, його інвестиції. Але, наскільки я розумію Ігоря Суркіса, гроші для нього відійдуть на другий план, якщо команда виконає турнірне завдання, потрапивши в ЛЧ. З ким у стартовому складі - Ленсом, Бельханда, Велозу, Драговичем або Кравцем, Безусом, Сидорчуком і Селіним - абсолютно другорядне питання.
- Як вважаєте, покращилася гра «Динамо» або можна говорити лише про перший матч з Металістом?
- У «Динамо» помітні відчутні проблеми в атаці, коли потрібно долати добре і якісно організовану оборону хорошого суперника. Цієї весни для мене показовими були матчі проти «Валенсії» і «Дніпра». Начебто і м'яч під контролем, ніби багато часу в атаці проводять, але гостроти немає. Немає швидкої злагодженої командної роботи. Автоматизмів, що втілюються на полі, дозволяючи розрізати оборону суперника, не особливо видно. У грі в атаці «Динамо», на мій погляд (і не тільки на мій ) занадто багато залежить виключно від настрою та індивідуального натхнення окремих футболістів.