«Що стосується підсумку поєдинку « Дніпро» - « Динамо», то перемога дніпрян виглядала цілком закономірною. Причини? Це і стабільний склад, і тренерський штаб, який працює вже четвертий рік, до того ж команда Хуанде Рамоса знаходиться в хорошому психологічному стані.
Хоча і «Динамо» підходило до цього матчу в тонусі, адже трьома днями раніше кияни в Кубку України обіграли «Металіст». Але, повторюся, стабільність складу і божевільна підтримка глядачів - головні чинники перемоги дніпропетровців.
До того ж, треба врахувати, що «Динамо» в цьому матчі завдало всього один удар у ворота. Звичайно, якщо говорити про тактико-технічні дії, то для досягнення максимального результату на такому рівні одного точного пострілу по воротах, безумовно, мало, - цитує Ковальця «Динамо Киев от Шурика», посилаючись на газету «КОМАНДА».