«Наскільки мені відомо, тренер вже виписаний з лікарні і в середу може з'явитися на тренуванні, - розповів півзахисник «Волині» Ігор Скоба. - Правда, зі стовідсотковою впевненістю стверджувати не беруся, але ми чекаємо».
На початку березня 60-річний наставник Волині» був госпіталізований через проблеми з серцем. Весняні успіхи (дві гостьові перемоги і нічия) команда здобувала без Віталія Володимировича на тренерському містку.