Андронов: «Кубок для «Динамо» не має ніякого значення»

Динамо Київ 2 Квітня, 10:47 771
Андронов: «Кубок для «Динамо» не має ніякого значення»  | 19-27
Відомий російський коментатор на своїй конференції на rsport.ru поділився думкою щодо важливості національного кубку для столичного клубу, а також висловився стосовно можливого змінника Олега Блохіна на посаді головного тренера команди.

Відомий російський коментатор на своїй конференції на rsport.ru поділився думкою щодо важливості національного кубку для столичного клубу, а також висловився стосовно можливого змінника Олега Блохіна на посаді головного тренера команди.

- Що скажете про гру Ленса? Не здається вам, що у нього 80% браку?

- Не здається. Але грати він може яскравіше.

- Не в курсі, якщо «Динамо» не виграє Чемпіонат України та Кубок, Суркіс все ж звільнить Блохіна? Потенційних змінників не знаєте (особливо з урахуванням подій в Україні, не кожен вже ризикне приїхати тренувати)?

- Я відповідав на це питання багато разів, і тут і в твіттері. Кубок не має ніякого значення. Ні, не знаю. Вважаю, що це все ж буде іноземець.