Григорчук: «Чорноморець» буде дуже сильно налаштовуватися на гру з київським «Динамо»

Динамо Київ 2 Квітня, 13:35 748
Григорчук: «Чорноморець» буде дуже сильно налаштовуватися на гру з київським «Динамо»  | 19-27
Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук про результати жеребкування півфіналу Кубка України.

Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук про результати жеребкування півфіналу Кубка України.

«Ми, як і завжди, спокійно поставилися до жеребкування. Нічого у нас не змінилося. Адже ми розуміємо, що якось вплинути на це ми не можемо. «Чорноморцю» попалося київське «Динамо» - з ним і будемо грати.

Звичайно, це жеребкування могло закінчитися для нас і краще, але вийшло саме так. В принципі, ми не розчаровані. «Чорноморець» буде дуже сильно налаштовуватися на гру з київським «Динамо», - сказав Григорчук в ефірі каналу «Футбол 1».