Мілевський: «Грати в карти з Бойко не сяде жоден футболіст, який себе поважає»

Динамо Київ 2 Квітня, 18:20 2736
Мілевський: «Грати в карти з Бойко не сяде жоден футболіст, який себе поважає»    | 19-27
Екс-форвард «біло-синіх» в одній з соціальних мереж залишив інтриигуючий коментар з приводу зіткнення Дениса Бойка та Олега Гусєва.

«Скажу, що це був ігровий момент. Канкава швидко зорієнтувався, респект. Щодо Бойка, то багато хто знає дещо цікаве: грати в карти з ним не сяде жоден футболіст, який себе поважає. І усі зрозуміють мене чому», - пише Мілевський у своєму профілі в соціальній мережі «Instagram».