Коньков звільнив 40 працівників ФФУ

Динамо Київ 2 Квітня, 19:18 1062
Коньков звільнив 40 працівників ФФУ  | 19-27
Президент ФФУ Анатолій Коньков вирішив звільнити близько 40 працівників ФФУ, які не поділяють його погляди

Про це повідомляють джерела Еспресо.TV.

Наказ президент підписав сьогодні. Працівникам ФФУ сказали, що їх звільняють у зв'язку зі скороченням штату. Відомо, що під ці «скорочення» потраплять працівники, яких Коньков підозрює у «зливі» інформації про корупцію, а також людей, які просто не поділяють його погляди.

Серед працівників переважно люди, що працювали за часів Григорія Суркіса.

Зазначимо, що в Анатолія Конькова триває конфлікт з першим віце-президентом Анатолієм Поповим.

Раніше повідомлялося, що колектив ФФУ підозрює Конькова у корупції, кумовстві та непрофесійності.