«Динамо» здобуло три очки завдяки голу, забитому на останній хвилині основного часу матчу проти «Ренна», а лідер нашої групи, «Астана», втратила залікові бали, зігравши внічию з «Яблонцем» - 1:1.

«Динамо» здобуло три очки завдяки голу, забитому на останній хвилині основного часу матчу проти «Ренна», а лідер нашої групи, «Астана», втратила залікові бали, зігравши внічию з «Яблонцем» - 1:1.

Фото: fcdynamo.kiev.ua