Головко: "Пройшло недостатньо часу, щоб футболісти почали один одного розуміти"

Динамо Київ 17 Вересня, 06:57 820
Головко: Пройшло недостатньо часу, щоб футболісти почали один одного розуміти | 19-27
В програмі "Європейський weekend" з ведучим Юрієм Розановим експерт телеканалу "Футбол" Олександр Головко проаналізував гру "Динамо" Київ у матчі проти харківськького "Металіста".

- Матч за своїм напруженням виправдав всі очікування. Грали дві дуже хороші команди, європейського рівня. Так , "Динамо" зараз знаходиться не на своєму місці, не вийшло в Лігу чемпіонів, щось не виходить, але склад футболістів - дуже якісний.

І перед грою в Харкові 8-9 чоловік були задіяні у складі збірних. Для клубного тренера збирати їх по всій Європі - проблема. Але "Динамо" виглядало мобільно, досить агресивно. Футбол був цікавим.

Харківська команда в останні дві хвилини забила голи завдяки виконавській майстерності . У "Динамо" на той момент просто не знайшлося гравців в тому тонусі, який би дозволяв робити на полі те, що робили футболісти " Металіста". Якби не було помилок, і голів би не було. Помиляються на будь-якому рівні.

Інша справа - якщо в " Динамо" готувалися до майбутнього матчу, спостерігали за харків'янами, знали , як ті розігрують стандарти , тоді питання з приводу моменту з першим голом у тренерського штабу повинні бути до Ленса. Коли установка не сприймається - з чим це може бути пов'язано? Втома, психологія чи просто мовне питання - причини можна знайти.

Більше хвилює наступне питання – група атаки "Металіста" з 5-6 осіб влетіла у штрафний киян , і на це не відреагували захисники "Динамо". Потрібно ставити командне питання, а не запитувати , чому Хачеріді туди побіг ? Він в тій ситуації вже практично не зміг би допомогти .

Чи вирішив перший гол результат гри ? Ні. Психологічно, може і вплинув, але гру не вирішив. "Динамо" проводить не той сезон, якого від них чекають вболівальники і преса. У Києві зараз формується нова команда і я вважаю, що пройшло недостатньо часу, щоб футболісти почали один одного розуміти.

"Динамо" дуже багато пропускає в цьому році. Зрозуміло , що це пов'язано з грою команди в обороні , але у них постійно змінюються то центральний захисник, то флангові. Є проблема в тому, щоб підібрати для основного складу футболістів в оптимальній формі, - говорить Головко.