«Динамомашину не зламати!». Як гравці та ультрас «Динамо» підтримали Андрія Ярмоленка

Динамо Київ 28 Жовтня, 15:13 1932
«Динамомашину не зламати!». Як гравці та ультрас «Динамо» підтримали Андрія Ярмоленка | 19-27
Ультрас розгорнули зворушливий банер, а гравці «Динамо» вийшли на поле перед матчем зі «Львовом» у футболках із зображенням і прізвищем Ярмоленка.

Таким чином динамівці висловили підтримку своєму колишньому капітану, котрий вибув на півроку через розрив ахіллового сухожилля, граючи за «Вест Хем».

Фото - Сергій Ярошевський © 1927.com.ua