Бандура: «Глуха оборона спрацювала в матчі з «Динамо»

Динамо Київ 29 Жовтня, 07:20 835
Бандура: «Глуха оборона спрацювала в матчі з «Динамо» | 19-27
Голкіпер «Львова» Олександр Бандура прокоментував підсумок поєдинку з «Динамо».
«Була установка, вибрали таку тактику - від оборони. Глуха оборона або як її назвати, не знаю... Вона спрацювала. Пару раз вибігали в контратаку, а весь інший час працювали в обороні. Виконували установку тренера.
Спілкування з бразильцями? Тут іноді і до українців важко докричатися на рідній мові. Бразильці теж в грі, теж переживають, є сумбур, ось і виходять легкі непорозуміння», - сказав Бандура в ефірі програми «Профутбол» на каналі 2+2.