- Хороший жереб, «Шахтар» і «Динамо» повинні зустрітися у фіналі. Я давав саме такий прогноз. Хотілося, що б у фіналі зустрілися саме ці два клуби. Так, швидше за все, і буде, я десь всередині упевнений в цьому. А ось де будуть проводити фінал... Напевно, в Одесі, - наводять слова Йожефа Сабо «Новости в фактах».
- У парі «Славутич» - «Шахтар» фаворит очевидний. Цей матч можна розглядати як свято для черкаської публіки, або «Шахтарю доведеться попотіти?
- «Шахтарю» сам Бог велів обіграти «Славутич», все-таки це друга ліга. Яке б погане поле не було, або ще що-небудь - це інший рівень.
- У грі «Динамо» - «Чорноморець» інтриги буде побільше. Одесити торік грали у фіналі кубка. Чи здатні вони зараз нав'язати серйозну боротьбу киянам?
- Сьогоднішній «Чорноморець» вже не той, який був у минулому році. Кияни повинні обігравати їх.
- Останній раз «українське дербі» у фіналі ми бачили 3 роки тому. Цього року такий фінал був би цікавішим, ніж повторення торішнього фіналу?
- Так, скучили вже вболівальники як «Динамо», так і «Шахтаря» за такими фіналами. Ми бачили минулі два фінали, там навіть не повний стадіон збирався. А зараз, скоріш за все, буде аншлаг. Так що, чекаємо такого фіналу в травні.
- А кого Ви будете підтримувати в разі такого фіналу?
- Буду вболівати за хороший і красивий футбол.