У Києві феодосійські морпіхи зіграли футбольний матч з зірками естради. ВІДЕО

Динамо Київ 3 Квітня, 18:14 819
У Києві феодосійські морпіхи зіграли футбольний матч з зірками естради. ВІДЕО   | 19-27
У Києві відбувся товариський футбольний матч бійців феодосійського батальйону морської піхоти з командою співаків і шоуменів.



Футбольний матч відбувся на тренувальній базі київського «Динамо» в Конча-Заспі.

Гра закінчилася нічийним рахунком 4:4 - команді зірок довелося відіграватися у другому таймі. Перший вони програвали з рахунком 3:0.

Вже сьогодні морські піхотинці, які залишили Крим, відбувають на нове місце постійної служби - до Миколаєва.