- Знаю, що Олег через два дні має приступити до індивідуальних тренувань. Це гарна новина. Після тієї страшної травми, яку він отримав, уся наша команда за нього переживала. Так, на футбольному полі «Динамо» - наш найпринциповіший суперник. І матчі між нашими командами - це завжди справжній бій! Але у звичайному житті ми хороші товариші, колеги. Тому від імені всього «Шахтаря» бажаю Олегу Гусєву якнайшвидшого одужання та повернення на футбольне поле. Уся наша команда передає йому привіт. Ми вболіваємо за нього та переживаємо.