Артем Мілевський: "Потрібно витягати «банду»"

Динамо Київ 17 Вересня, 07:15 592
Артем Мілевський: Потрібно витягати «банду» | 19-27
Екс-форвард київського "Динамо" продовжує активне ділитися зі своїми прихильниками ходом адаптації в новому клубі.

Екс-форвард київського "Динамо" продовжує активне ділитися зі своїми прихильниками ходом адаптації в новому клубі. Схоже на те, що Артем вже готовий стати лідером "Газіантепспору" 

"Тут – відкритий футбол. Футболісти є хороші, але результат нікуди не годиться. Потрібно витягати "банду", - пише Артем.

Нагадаємо, що новий клуб Мілевського після чотирьох матчів чемпіонату Туреччини знаходитьсяна дні турнірної таблиці. Артем дебютує у наступному матчі проти "Акхісар Беледіє", -  про це він написав у своєму "Інстаграмі".