За інформацією ведучого шоу «ТаТоТаке» Костянтина Андріюка, «Динамо» просить за розміщення титульного спонсора на ігрових футболках 350 тисяч доларів за сезон. Поки на українському ринку бажаючих платити такі кошти не знайшлося.
Нагадаємо, що кияни вже три роки грають у футболках з написом «No to racism». Останнім титульним спонсором «Динамо» був «Надра Банк» - в формі з його рекламою «біло-сині» грали в сезоні 2014/2015.