Напередодні дуелі з «Металістом» наставник молодіжної команди «Динамо» Валентин Белькевич розповів про настрій своїх гравців:
- Ведеться повноцінна підготовка до поєдинку з «Металістом». У проміжках між тренуваннями, як ви знаєте, ми побували в школі-інтернаті, де провели зустріч з учнями. У суботу на нас з вами чекає відповідальна і важлива гра, до якої ми готуємося дуже серйозно.