«Цей епізод, за великим рахунком, нешкідливий. Я не розумію, чому всі накинулися на Бойка з претензіями, мовляв, він навмисне хотів так вчинити. Було чутно, як Денис викрикнув, що йде на м'яч. Олег в силу своєї настирливості також спробував зіграти до кінця. Вони були сконцентровані на моменті і могли один одного не побачити - а в результаті вийшла така прикра ситуація. Там навіть не секунди - миті все вирішували!»
«Критики докоряють Бойко, що він міг прибрати ногу. Але якщо людина трохи адекватна і хоч раз ходила на фізкультуру, то зрозуміє: воротар з розбігу не може вистрибнути без виставленого коліна. При всьому бажанні... Не бачу злого умислу в діях кіпера «Дніпра», - цитує Погорілого журнал «Футбол».