Вболівальники «Динамо» провели зустріч із гравцями

Динамо Київ 2 Листопада, 09:12 1770
Вболівальники «Динамо» провели зустріч із гравцями | 19-27
Фанати та футболісти «Динамо» зустрілися напередодні поєдинку з «Шахтарем».

Як повідомляє FootballHub, вболівальники «Динамо» провели зустріч із гравцями. Вона проходила без тренерів і президента клубу.

Про деталі зустрічі не повідомляється. Судячи з викладеного фото, на ній були присутні Сергій Сидорчук, Денис Бойко, Томаш Кендзьора, Георгій Бущан, Микита Бурда, Денис Гармаш, Володимир Шепелєв, Віталій Буяльський і Віталій Миколенко.