Ігор Рахаєв: Результати нашої роботи побачимо в матчі з «Динамо»

Динамо Київ 4 Квітня, 08:26 902
Ігор Рахаєв: Результати нашої роботи побачимо в матчі з «Динамо»    | 19-27
Головний тренер «Металіста» розповів про підготовку команди до поєдинку з київським «Динамо».

Головний тренер «Металіста» розповів про підготовку команди до поєдинку з київським «Динамо».

- Ігоре Володимировичу, висновки з двох поспіль поразок - від «Динамо» в Кубку країни і «Шахтаря» в чемпіонаті - вже зробили?

- Так, обидві гри найуважнішим чином розібрали і свої висновки зробили. Однак з цілком зрозумілих причин поділитися з вами результатами виконаної роботи я не можу. Це наші питання всередині команди і клубу.

- У двох згаданих матчах «Металіст» пропустив аж сім м'ячів. Це дуже багато, і до такого вболівальники команди не звикли. Навряд чи проблеми виникли виключно в оборонній лінії колективу. Згодні?

- У нас зараз спостерігається різний степінь готовності футболістів. Через це і труднощі, немає злагодженості в діях. Ми змушені йти на ротацію виконавців, а на командній грі це не завжди позначається позитивно.

- Попереду у «Металіста» ще одна принципова зустріч з київськими динамівцями. Сподіваєтеся до її початку усунути наявні в грі команди проблеми?

- Давайте доживемо до неділі, і там все побачимо. Гра покаже все. До матчу у нас ще є певний час, який ми постараємося використовувати якомога раціональніше і продуктивніше. Головним для нас зараз є вирівнювання функціональної форми у футболістів. Постараємося підтягнути тих, у кого з цим спостерігаються проблеми. А результати нашої роботи побачимо в матчі з «Динамо». Щось загадувати наперед зараз неможливо, - цитує тренера MatchDay.