ФК «Динамо» (Київ) відмовляється від інавгураційного матчу зі «Спартаком»

Динамо Київ 4 Квітня, 12:27 1035
ФК «Динамо» (Київ) відмовляється від інавгураційного матчу зі «Спартаком»  | 19-27
Футбольний клуб «Динамо» (Київ) офіційно відмовився від запрошення взяти участь у матчі із московським «Спартаком», який мав пройти у Москві на честь відкриття нового спартаківського стадіону.

Відмова від раніше досягнутих між клубами домовленостей викликана нинішнім станом політичних стосунків між Україною та Росією, за яких ФК «Динамо» (Київ) вважає недоречною поїздку на матч до Москви.