Селюк: У Росії керівництво «Таврії» не зможе красти

Футбол України 4 Квітня, 13:13 697
Селюк: У Росії керівництво «Таврії» не зможе красти   | 19-27
Відомий футбольний менеджер і колишній віце-президент «Таврії» Дмитро Селюк вважає, що керівництво клубу не зможе робити свої чорні справи, якщо кримчани виступатимуть в чемпіонаті Росії.

«В керівництві клубу знаходяться люди, які весь час думають, як вкрасти, а не заробити. Вони чекають якихось надходжень, щоб вкрасти. Більше того вони платять зарплату тільки новачкам клубу.

Я сподіваюся, що найближчим часом ця ситуація зміниться. «Таврія» зіткнеться з серйозними проблемами при переході в російську лігу. Керівництво може спеціально створити борги, які потрібно буде погасити. Але розплачуватися з ними будуть не вони.

Коли я був віце-президентом «Таврії», то у мене, образно кажучи, Дамір Кахріман отримував 25 тисяч гривень. Після того, як я пішов, він став отримувати 65 тисяч, але мені було незрозуміло яким чином. А потім я дізнався, що в комітеті з ліцензування клубів «Таврія» задекларувала на його ім'я 1000 гривень. Роблять так, як їм зручно. Тут просто треба рятувати клуб зі славною історією. У Росії не можна так буде зробити, таке там не пройде», - сказав Селюк.