«Я не бачу, хто в гуморі сильніший за мене в збірній. Так, Сєля, але він в списку Б.
У тебе (Зінченка, який виконував роль журналіста) гумор для одинадцятикласниць, ти можеш показати тамагочі або ще щось, вони посміються. У мене більш розвинений гумор.
Зінченко – хороший хлопець, але у нього є один недолік. Він бачить камеру, біжить до неї, «Зніміть мене, будь ласка, зніміть». Ось ми пишемо інтерв'ю, на твоєму місці повинен сидіти журналіст, але чомусь сидиш ти. Я ось цього взагалі зрозуміти не можу», – сказав Ярмоленко у трансляції на каналі ФФУ в Youtube.
Ярмоленко вважає себе найкращим гумористом національної збірної та звинувачує Зінченка у любові до камер
На думку Андрія Ярмоленка, гумор Зінченка ще дещо дитячий, а його – зрілий.