Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував відмову клубу проводити матч-відкриття нового стадіону «Спартака» у Москві влітку цього року.
- Події розвиваються так, що ми не можемо їхати. Розумію, що футбол поза політикою, але так чи інакше він з нею пов'язаний. Тому прийнято спільне рішення, що ми не приймемо участі в цьому матчі. Не хочемо вносити зайвий ажіотаж.
- Цей матч міг би стати матчем миру ...
- Спочатку про все треба домовитися політикам. Тоді цей матч міг би бути доречним. Зараз потрібно почекати. Вважаю, що як би там не було, наші народи єдині. Сподіваюся, знайдуться розумні політики, які відшукають компроміс, що влаштовує обидві сторони. На сьогодні, як патріот своєї країни, не можу посилати команду на цей матч, коли все напружене просто до межі.
- У вас була розмова з керівництвом «Спартака»? Як там сприйняли ваше рішення?
- Був. Нормально сприйняли. У «Спартаку» мудрі керівники. Вони розуміють, що матч може викликати нездоровий ажіотаж. Перетворити матч зі свята в трагедію ми не маємо права. Прийнято ось таке рішення двома клубами. І якщо цей матч нам судилося провести, то проведемо його в інший час, цитує президента «Динамо» sovsport.ru.
Артем Локалов