«Шахтар» — «Динамо» — 2:1
Як і передбачалося, «гірники» в ролі господарів поля діяли «першим номером», намагаючись перемогти, а кияни більше грали на контратаках, при цьому показавши чи не найкращу гру в сезоні. Візуально склалося враження, що оптимальним підсумком «класичного» була би нічия, втім, як мовиться, це футбол.
— за традицією часів Хацкевича динамівці грають в інтенсивний («енергозатратний») футбол, зокрема, часто пресингують на чужій половині поля: за ними лідерство в турі з показником дев’ять, який у донеччан утричі менший;
— «Шахтар» володів м’ячем 55,5% ігрового часу, «Динамо» відповідно 44,5%;
— співвідношення голевих моментів: 4:3 на користь підопічних Фонсеки;
— «гірники» 11 разів ударили по воротах, кияни зробили на два удари менше;
— у загальному індексі InStat донеччани також незначно випередили столичних: 276 проти 252.