Пішов із життя учень ДЮФШ «Динамо»

Динамо Київ 4 Квітня, 15:49 1801
Пішов із життя учень ДЮФШ «Динамо»   | 19-27
Із сумом та скорботою ФК «Динамо» Київ сповіщає сумну звістку про смерть 13-річного вихованця динамівської школи Олега Давидяна.

ФК «Динамо» Київ та уся динамівська родина розділяє безмежність горя сім’ї хлопчика та висловлює глибокі та щирі співчуття рідним, близьким та друзям Олега.

Прощання з юним динамівцем відбудеться 5 квітня об 11.00 у футбольній школі «Динамо» ім. В.В. Лобановського на Нивкахза адресою вулиця Салютна, 35.

Колектив ФК «Динамо» (Київ)