Анатолій Коньков: «Якщо «Севастополь» і «Таврія» покинуть УПЛ, то не гратимуть ніде»

Динамо Київ 4 Квітня, 16:29 1005
Анатолій Коньков: «Якщо «Севастополь» і «Таврія» покинуть УПЛ, то не гратимуть ніде»  | 19-27
Президент ФФУ Анатолій Коньков прокоментував для телеканалу «Футбол 1» можливість переходу «Севастополя» і «Таврії» в РПЛ.

Президент ФФУ Анатолій Коньков прокоментував для телеканалу «Футбол 1» можливість переходу «Севастополя» і «Таврії» в РПЛ.

«Я ще ні з ким не розмовляв на цю тему, де вони будуть грати. Я говорив з Блаттером. Він сказав однозначно, що вони повинні грати в чемпіонаті України. ФФУ ніколи не дасть такі гарантії будь-яким клубам, які беруть участь у чемпіонаті. Якщо вони покинуть чемпіонат самостійно, то не гратимуть ніде.

Вони - українські клуби, грають в українській лізі. Де вони будуть грати завтра? Сподіваюся, що в Україні. А де їм ще грати?».