Нігерійський півзахисник киян Лукман Аруна розповів, що був шокований новиною про перехід Юссуфа в «Металіст».
«Я був збентежений та шокований новиною про те, що Юссуф перейшов в «Металіст». Незвично бачити його не в динамівській футболці. Але я щасливий за нього, і хочу побажати йому удачі. Це найсильніший захисник. Він довів це у грі з «Динамо». Я сподіваюся, що він продовжить в тому ж дусі».
«Чи повернеться Айіла в «Динамо»? Чесно, не знаю. Він зараз грає на постійній основі. У «Динамо» це було неможливо. Найважливіше на сьогоднішній момент для Айїли - отримувати ігрову практику», - підсумував Аруна.