Олег Краснопьоров: «Я думаю, за рахунок майстерності ми можемо обіграти «Динамо»

Динамо Київ 5 Квітня, 08:12 995
Олег Краснопьоров: «Я думаю, за рахунок майстерності ми можемо обіграти «Динамо»  | 19-27
Півзахисник « Металіста» Олег Краснопьоров розповів про настрій харків’ян перед поєдинком з «Динамо».

Півзахисник « Металіста» Олег Краснопьоров розповів про настрій харків’ян перед поєдинком з «Динамо».

- У якому стані знаходиться «Металіст» після такої прикрої поразки від «Шахтаря», яка фактично позбавила команду чемпіонських амбіцій?

- На золотих медалях, напевно, вже дійсно можна ставити хрест. А ось за зону Ліги чемпіонів ми ще поборемося. Потрібно перемагати в матчах, що залишилися. Прикро втрачати очки в таких матчах як з «Говерлою». При непоганій грі ми задовольнилися лише нічиєю. Потім програли в Кубку. Зіграли в цілому три непоганих поєдинки, але ніде результату не досягли. Звичайно, це негативно вплинуло на хлопців! Для підняття морального духу потрібно виграти в Києві! І тоді все вийде.

- Втрата Вільягри - це відчутний мінус?

- Звичайно. Вільягра - кваліфікований футболіст. Для нас зараз взагалі всі гравці на вагу золота. Його буде дуже не вистачати. Але він так вчинив, що вже поробиш.

- Нічия в цьому матчі для «Металіста» те саме що програш?

- Згоден. Тоді про Лігу чемпіонів, швидше за все, можна забути остаточно.

- За рахунок чого тоді «Металіст» може обіграти «Динамо» в Києві?

- У нас достатньо кваліфікованих футболістів. Я думаю, за рахунок майстерності ми можемо обіграти «Динамо». Час нам вже розпочинати перемагати.

Переклад - 1927