«Таврія» - «Дніпро». Відбулася передматчева нарада

Футбол України 5 Квітня, 08:33 789
«Таврія» - «Дніпро». Відбулася передматчева нарада  | 19-27
На годину раніше звичайного розпочалася традиційна організаційна нарада перед матчем чемпіонату України «Таврія» - «Дніпро». Справа в тому, що зустріч повинна розпочинатися за Регламентом змагань в 10:00, а кримський час «втік» від київського на годину вперед.

На годину раніше звичайного розпочалася традиційна організаційна нарада перед матчем чемпіонату України «Таврія» - «Дніпро». Справа в тому, що зустріч повинна розпочинатися за Регламентом змагань в 10:00, а кримський час «втік» від київського на годину вперед.

У своєму вступному слові делегат ФФУ Анатолій Котов зазначив, що нас чекає непростий матч, а також подякував офіцерів безпеки обох клубів за напружену роботу напередодні. При цьому представники господарів не змогли дати прогноз щодо кількості глядачів на трибунах, - повідомляє офіційний сайт «Дніпра».

Були затверджені кольори форми, в якій вийдуть на поле команди. «Дніпро» зіграє в білому, «Таврія» - в синьому. Воротарі будуть відповідно в зеленому і чорному светрах.

Сьогоднішній матч пройде в рамках Тижня дій «Футбол для всіх. Доступ для всіх», яка покликана звернути увагу на вболівальників з обмеженими можливостями. Футболісти обох команд перед грою надінуть спеціально виготовлені футболки і сфотографуються на тлі тематичного банера.

З самого ранку в Криму була аж ніяк не південна вельми прохолодна погода; небо в Сімферополі було повністю закрито щільним шаром хмар. Незважаючи на це, дніпряни завершують підготовку до матчу у звичному режимі: команда зробила прогулянку по набережній Алушти, і після установки відправиться на сімферопольський стадіон «Локомотив».