Екс-нападник «Динамо» незадоволений словами Олександра Хацкевича про те, що його гравців потрібно менше критикувати, а негатив спрямовувати на нього.
«Я думаю, потрібен інший вид спорту. Що, дівчата чи що? Не хвалити їх...
Якщо ти помиляєшся, повинен відповідати. Причому дивитися в очі і говорити. Я образився, я в кущах, я в будиночку, так чи що?
Я буду більше хвалити Хацкевича, він хоч футболіст був. А тут ми поки нічого не бачимо, крім пари зірок.
Не футболісти, а дівчатка, тому що ображаються. На скривджених знаєте що возять?» – заявив Леоненко в ефірі програми «Великий футбол».