Артем Бесєдін: «Я забив, але це не має ніякого значення…»

Динамо Київ 5 Квітня, 16:08 692
Артем Бесєдін: «Я забив, але це не має ніякого значення…»   | 19-27
Нападник молодіжної команди «Динамо» Артем Бесєдін у матчі з «Металістом» відзначився забитим м'ячем, але, на жаль, це не допомогло його команді здобути перемогу.

Нападник молодіжної команди «Динамо» Артем Бесєдін у матчі з «Металістом» відзначився забитим м'ячем, але, на жаль, це не допомогло його команді здобути перемогу.

Після матчу він прокоментував події на полі:

- На гру ми налаштовувалися серйозно, тренери готували нас до того, що буде нелегко. Не очікували, що нам дадуть стільки футболістів з першої команди, тому склад значно змінився. Особисто я не відчував себе незатишно поряд з ними. Адже вони теж колись були на нашому місці. На полі не повинно бути «старичків» і «молодих», ми ж одна команда. Коли виходив на поле, моїм завданням було принести користь команді. Я забив, але це не має ніякого значення, враховуючи, що ми програли. Гра була рівною, по моментах могли забити більше, ніж один м'яч. Після вилучення стали помітні провали в захисті, все-таки, ми залишилися без центрального захисника, у «Металіста» стали з'являтися небезпечні моменти, і в підсумку, ми таки пропустили на останніх хвилинах.

Нагадаємо, в цьому матчі молодіжний склад «Динамо» поступився «Металісту» з рахунком 1:2.