Перша ліга. «Динамо-2» перемагає

Динамо Київ 5 Квітня, 16:43 891
Перша ліга. «Динамо-2» перемагає   | 19-27
«Динамо-2» ламає стереотипи та вириває надважливу перемогу.

«Авангард» - «Динамо-2» 0:1

Гол: Мякушко, 90

Попри перемогу кияни займають останню сходинку у Першій лізі, відстаючи від найближчого конкурента на 3 очки.