Свої нагороди з рук президента Хорватії Колінди Грабар-Кітарович отримали і представники київського «Динамо» - селекціонер клубу Огнен Вукоевич і захисник Йосип Піварич.
Свої нагороди з рук президента Хорватії Колінди Грабар-Кітарович отримали і представники київського «Динамо» - селекціонер клубу Огнен Вукоевич і захисник Йосип Піварич.