«Перед такою важливою грою у нас в лазареті кілька ключових гравців основи. Хачеріді та Гусєв - це великі втрати. Невідомо ще чи зможе взяти участь в грі Драгович».
Бразильський легіонер також повідомив, що « Динамо» буде до останнього вести боротьбу за місце в Лізі чемпіонів.
«Зрозуміло, що наше становище зараз важке. «Динамо» - це бренд. Команда повинна грати в Лізі чемпіонів, а не в Лізі Європи. Я думаю, ще не все втрачено. Ми будемо битися до останнього і постараємося опинитися в зоні Ліги чемпіонів», - сказав Даніло.