Даніло Сілва: «Динамо» - це бренд. Команда повинна грати в Лізі чемпіонів, а не в Лізі Європи»

Динамо Київ 5 Квітня, 18:37 639
Даніло Сілва: «Динамо» - це бренд. Команда повинна грати в Лізі чемпіонів, а не в Лізі Європи»   | 19-27
Напередодні гри з «Металістом» правий захисник «Динамо» Даніло Сілва розповів про те, що його турбує ситуація з травмованими гравцями.

«Перед такою важливою грою у нас в лазареті кілька ключових гравців основи. Хачеріді та Гусєв - це великі втрати. Невідомо ще чи зможе взяти участь в грі Драгович».

Бразильський легіонер також повідомив, що « Динамо» буде до останнього вести боротьбу за місце в Лізі чемпіонів.

«Зрозуміло, що наше становище зараз важке. «Динамо» - це бренд. Команда повинна грати в Лізі чемпіонів, а не в Лізі Європи. Я думаю, ще не все втрачено. Ми будемо битися до останнього і постараємося опинитися в зоні Ліги чемпіонів», - сказав Даніло.