Сьогодні в Сімферополі відбувся матч 24-го туру між місцевою «Таврією» та дніпропетровським «Дніпром» (0-2). Після матчу ультрас «Таврії» на своїй сторінці «Вконтакте» заявили про викрадення одного зі своїх лідерів.

Сьогодні в Сімферополі відбувся матч 24-го туру між місцевою «Таврією» та дніпропетровським «Дніпром» (0-2). Після матчу ультрас «Таврії» на своїй сторінці «Вконтакте» заявили про викрадення одного зі своїх лідерів.
