Даніло Сілва: «Я збираюся відпрацювати контракт з «Динамо» до кінця»

Динамо Київ 6 Квітня, 07:19 1036
Даніло Сілва: «Я збираюся відпрацювати контракт з «Динамо» до кінця»   | 19-27
Захисник «Динамо» розповів чи спілкувався він з бразильськими гравцями «Металіста» на предмет майбутнього протистояння та повідав про плани на майбутнє.

«Серед усіх бразильців харківської команди я спілкуюся тільки з Едмаром. Номерів Марлоса, Шав'єра, Азеведо, Моледо і Соузи у мене немає. Зазвичай ми з Едмаром спілкуємося, але перед цією очною зустріччю ми не зідзвонювалися», - повідомив Данило.

«Мені зараз 27. Через два роки буде двадцять дев'ять. Я збираюся відпрацювати контракт до кінця. Чи хотів би я продовжити угоду з «Динамо» на довший термін ? Може так і станеться. Але поки рано говорити про ці речі».

Нагадаємо, що контракт Даніло Сілви з «Динамо» розрахований до літа 2016-го.