«Динамо» - «Металіст»: транспортне питання

Динамо Київ 6 Квітня, 08:16 874
«Динамо» - «Металіст»: транспортне питання   | 19-27
До уваги вболівальників «Динамо» та гостей НСК «Олімпійський»!

6 квітня, в день матчу в рамках 24 туру чемпіонату України між київським «Динамо» та харківським «Металістом», КП «Київський метрополітен» посилить заходи безпеки.

За годину до початку матчу, о 18:30, на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажирського опотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.

Для безпеки гостей стадіону за 1 годину до початку матчу (о 18:30) станція «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід пасажирів (поїзди будуть слідувати без зупинки), а після завершення гри, в залежності від пасажирського потоку, може бути обмежений вхід на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Площа Льва Толстого».

Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, в 17:30.