Екс-півзахисник київського «Динамо» Геннадій Литовченко поділився очікуваннями від сьогоднішнього матчу 24-го туру УПЛ «Динамо» - «Металіст».
«Не став би порівнювати прийдешній поєдинок з недавнім матчем суперників у 1/4 фіналу Кубку України. Кубок - це одне, чемпіонат - інше. Хоча я не вважаю, що перевага динамівців у харківському матчі була великою, але перемогли вони заслужено.
На мій погляд, «Металіст» зробить висновки з тієї поразки півтора тижневої давності і в неділю буде виглядати конкурентоспроможним. Втім , кияни грають удома. Хоча їм буде важко, але вони виглядають фаворитами. Не треба також забувати, що «Металіст» довгий час не може виграти. Ця семи матчева безвиграшна серія, звісно, тисне на харків'ян морально. Не здивуюся, якщо за таких обставин Ігор Рахаєв спробує ризикнути і піде на несподівані перестановки в складі.Так чи інакше, напередодні матчу віддаю перевагу «Динамо».