Дмитрулін: «Гравці «Металіста» не сприймають Рахаєва в якості головного тренера»

Динамо Київ 6 Квітня, 09:10 787
Дмитрулін: «Гравці «Металіста» не сприймають Рахаєва в якості головного тренера»         | 19-27
Колишній захисник київського «Динамо» розповів про проблеми харківського клубу та назвав фаворита сьогоднішнього протистояння.

За словами Дмитруліна, «Металіст» має очевидні проблеми в обороні та організації гри. - Сьогодні обидва клуби є лідерами нашого чемпіонату і гідні перемоги. Це одна з ключових ігор для «Металіста», після якої остаточно стане зрозуміло, наскільки нині харківський клуб здатний боротися за чемпіонство. Після відходу з команди Мирона Маркевича «Металіст» втратив контроль гри і, мені здається, що гравці не так сприймають Ігоря Рахаєва в якості головного тренера. Немає надійності в обороні, провали ззаду видно неозброєним оком. В атаку, звичайно, вони біжать, але все-таки немає відпрацьованої чіткості у діях, яка була раніше.

- Яким буде психологічний стан киян?

- Якщо ви маєте на увазі інцидент з Гусєвим, то це більше позначилося під час гри. Після матчу хлопці бачать, що з хлопцем все гаразд, він приїжджає в клуб, посміхається, почуває себе нормально. Тому все це повинно вселити в футболістів впевненість і бажання викладатися на полі.

Я вважаю, що «Динамо» виграє і цього разу, як було півтора тижні тому. Київ у плані ігрової дисципліни сьогодні виглядає трохи краще.

Екс-футболіст столичного клубу зазначив, що харків’яни також мають помітні проблеми в атаці. - Зараз у «Металіста» справді проблеми в нападі. Між Девічем і Гоменюком існує велика різниця. Гоменюк не створив великих проблем динамівцям у недавньому кубковому матчі, не створить і цього разу. Навіть на Шав'єра, коли він володіє м'ячем, перемикається більше гравців, ніж на Гоменюка. Головна загроза воротам суперника йде від атакуючих півзахисників, - цитує Дмитруліна xsport.ua.